Hope for forgotten children

Our help has found its way as far away as Africa. Our goal is to help more than a thousand children by donating 5 CZK from every MycoMedica or YaoMedica product purchased to provide one meal a day to 1,137 children at the Dowa School in Malawi, Africa for an entire school year.

We supported

Zakoupení sportovního vybavení pro děti
Zakoupení sportovního vybavení pro děti
Ceníme si toho, že se Martin věnuje i dětem ze sociálně slabších rodin, které by jinak neměly tolik příležitostí zapojit se do podobných aktivit.
jana
Zjistit více
Splnili jsme další sen
Splnili jsme další sen
Splnili jsme další sen za období leden až březen 2024. Podívejte se sami, komu dalšímu jsme udělali radost.
jana
Zjistit více
Karmický dárek pro Hospic Anežky České
Karmický dárek pro Hospic Anežky České
Hospic Anežky České v Červeném Kostelci je nestátní zdravotnické zařízení, které pečuje o nevyléčitelně nemocné, zejména s onkologickým onemocněním v pokročilém stádiu onemocnění.
Zjistit více
Dětský domov Broumov
Dětský domov Broumov
V pátek 15. prosince 2023 jsme se společně sešli v Pellyho domech v Polici nad Metují na koncertu Jana Bendiga. Našim cílem bylo darovat výtěžek z vybraného vstupného Dětskému domovu Broumov, který poskytuje domov a péči dětem, které se ocitly ve zvlášť obtížné životní situaci. Atmosféra byla úžasná a všichni jsme si to moc užili. Honza je úžasný zpěvák, ale hlavně člověk.
Zjistit více
Mary’s Meals
Mary’s Meals
Pomocí kampaně 'Naděje pro zapomenuté děti' jsme si na začátku dali cíl podpořit alespoň jednu školu v Africké Malawi. Díky vám se nám podařilo vybrat 1.023.150 Kč a zaplatit tak jídlo na celý školní rok hned dvěma školám. Africké Dowě II a Madugu.
Zjistit více
Lesní klub Hájek
Lesní klub Hájek
Lesní klub je zaměřen na vzdělávání a aktivity v prostředí přírody a převážně lesa. Děti se učí a objevují svět přírody prostřednictvím her, průzkumu a dalších aktivit ve venkovním prostředí.
Zjistit více
Splnili jsme další sny
Splnili jsme další sny
Další dva sny za období duben až červen jsme splnili o prázdninách. Podívejte se sami, komu jsme udělali radost.
Zjistit více
Zemětřesení Maroko
Zemětřesení Maroko
Marocké pohoří Vysoký Atlas zasáhlo v pátek pozdě večer silné zemětřesení. Otřesy poškodily budovy ve velkých městech a od Rabatu po Marrákeš vyhnaly lidi do ulic. Domy byly zničeny, rodiny vysídleny. Rozhodli jsme se alespoň malou finanční částkou podpořit vesnicím Aremd a Dknt. Pomůžete i vy?
Zjistit více
Vzhůru za snem
Vzhůru za snem
Jsme dlouhodobým parťákem Police Symphony Orchestra, parťákem, který plní sny orchestru už několik let. Jako generální partner jsme podporovali i zářijový benefiční projekt PSO s tématem a názvem SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chceme společně pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, může se stát skutečností. A právě proto jsme společně vymysleli tuhle výzvu, do které mohl zapojit každý snivec nebo ten, kdo se rád občas zasní!
Zjistit více
Otevřeli jsme nový parkourový park
Otevřeli jsme nový parkourový park
Nápad podpořit talentované parkouristy v Polici nad Metují se zrodil už v minulém roce a hle, v sobotu 20. května jsme otevřeli jedno z největších a nejmodernějších parkourových parků v České republice. Bejbyho park.
Zjistit více
Splnili jsme první sny
Splnili jsme první sny
Vybírali jsme první sen za období leden až březen. Vašich snů a přání přišlo velké množství a takjsme se rozhodli, že splníme hned dva.
Zjistit více
Karmický dárek pro Ninu
Karmický dárek pro Ninu
Nina je veselá a velmi bystrá holčička, která se narodila jako zdravé miminko. Od jejího 4.měsíce si ale začali její rodiče všímat zdravotních problémů a začali chodit po různých vyšetřeních.
Zjistit více
Duha Čolci
Duha Čolci
Přírodovědný oddíl Čolci Černčice je jedním z článků DUHY – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Zabývá se organizováním mimoškolní činnosti dětí a mládeže.
Zjistit více
Turecko
Turecko
Ničivé zemětřesení postihlo desítky tisíc lidí v Turecku a Sýrii, kteří přišli o střechu nad hlavou. Jedná se o množství budov, které se úplně zřítily nebo jsou natolik poškozené, že se do nich obyvatelé nemohou vrátit.
Zjistit více
Bez Šance Fest
Bez Šance Fest
Festival Bez Šance Fest je letní benefiční hudební festival orientovaný ve stylech jako punk-rock, ska, rockabilly a hardcore, který se koná už od roku 2015. Cílem festivalu je přiblížení punkové subkultury lidem, kteří ji doposud vnímají spíše negativně a zároveň se snaží pomoci dětem, které to potřebují.
Zjistit více
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO - Police Symphony Orchestra
PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Hrajou s chutí a srdcem. Dnes už jich je přes 60 a stále zkouší v polickém klášteře. V repertoáru najdete různé hudební žánry – populární a filmová hudba, rock, swing i klasika. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou vládnou Joel Hána a Kryštof Koska. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký.
Zjistit více
Senior klub Ostaš
Senior klub Ostaš
Klub lidí, kteří netečně a bez zájmu nečekají na příchod svého důchodu a rozhodně si nemyslí, že mají život za sebou. Naopak si chtějí toto období svého života užívat a prožívat ho, jak nejlépe to jde.
Zjistit více
Wenet
Wenet
Farma se nachází v Broumově, s výhledem na Broumovské stěny, Ruprechtický špičák a centrum Broumova s dominantou zdejšího benediktinského kláštera. V dnešní době na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového. Patří také mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice, v chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, lamy guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do chovu přibyli i velbloudi. Chovají ale i klasická vesnická zvířátka, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky, kozy, prasátka a mnohá jiná.
Zjistit více
Pferda
Pferda
Nezisková organizace poskytující sociální služby a sociální podniky dospělým lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním. Cílem je, aby jejich klienti žili samostatným a soběstačným životem. Jsou tu už dlouhých 18 let a za tu dobu prošlo jejich středisky několik stovek klientů a pracovníků s postižením.
Zjistit více
Fandi mámám
Fandi mámám
Fandi mámám je dobročinný projekt na podporu maminek samoživitelek. Cílem projektu je zajistit maminkám samoživitelkám materiální pomoc – tedy věci, na které jim nezbývají finance – například novou aktovku do školy, sportovní vybavení, plenky, trvanlivé potraviny, dětskou výživu, zájmový kroužek, nábytek nebo domácí spotřebiče. Zároveň chce projekt upozorňovat na problematiku samoživitelství a s tím spojenou chudobou této sociálně slabé skupiny. Maminkám zapojeným do projektu nabízí projekt také odborné poradenství v oblastech jako je vymáhání alimentů, pomoc při shánění práce nebo při řešení právních záležitostí. To vše za pomocí spřátelených organizací.
Zjistit více
MAS - Uklízíme MASku
MAS - Uklízíme MASku
Také vám vadí odpadky, které vidíte v přírodě s končící zimou? Pak jste se mohli opět zapojit do akce Uklízíme MASku.Vloni spolek MAS Stolové hory v růběhu pandemie koronaviru motivoval místní dobrovolníky k individuálnímu úklidu, letos už všal byla možnost uklízet společně. Proto byly osloveny místní školy, spolky ale i aktivní jedinci. Celkem se uklízelo na 11 místech po celém regionu a do úklidu se zapojilo více než 500 osob.
Zjistit více
Eliška Pohnerová - kniha Hladoví
Eliška Pohnerová - kniha Hladoví
Eliška Pohnerová je člověkem přijímajícím stále nové výzvy. Miluje psaní už od mala. V hlavě se jí rodí nápady, které skládá do příběhů.
Zjistit více
Nadace naše dítě
Nadace naše dítě
Nadace Naše dítě Pomáhá dětem týraným, zneužívaným, mentálně i fyzicky handicapovaným, opuštěným a dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci již od roku 1993.
Zjistit více
Muž roku
Muž roku
Muž roku je soutěž krásy pro muže, obdoba České Miss, kterou každoročně od roku 2000 pořádá David Novotný.
Zjistit více

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS
");