Mycomedica hory

PSO - Police Symphony Orchestra

Kdo je PSO

PSO je symfonický orchestr složený z mladých nadšeneckých muzikantů. Jejich domovem a zázemím je Police nad Metují, kde PSO v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Hrají s chutí a srdcem. Dnes už jich je přes 60 a stále zkouší v polickém klášteře. V jejich repertoáru najdete různé hudební žánry – populární a filmová hudba, rock, swing i klasika. Aktuálně v PSO dirigentskou hůlkou vládnou Joel Hána a Kryštof Koska. Orchestrální tvorbu doplňuje kvarteto stálých zpěváků – Jan Sklenář, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová a Karel Telecký. 

Jak jsme PSO podpořili?

PSO podporujeme finančně už dlouhodobě několik let, v roce 2022 jsme se stali Generálním partnerem celého orchestru. Jsme rádi, že můžeme pomoci mladému, nadanému sboru, který je plný nadšenců. Proto jsme také společně s PSO vymysleli projekt Vzhůru za snem, kdy společně vybereme jeden sen a ten pak MycoMedica splní. Více informací o projektu se dozvíte ZDE.

honzabarton0001-7856-2-fb
Řekli o nás

"Se zaměstnanci firmy MycoMedica, jsme se poprvé seznámili na našem benefičním večeru v roce 2016. Na podzim téhož roku nás firma MycoMedica podpořila, a to nemalou částkou v rámci kampaně Potřebujeme JINÉ nástroje na portále HitHit, abychom se my jako orchestr dokázali postavit na vlastní nohy pořízením svých vlastních nástrojů. Od té doby společně spolupracujeme a jsme za to vděční!

Víte, takových firem a lidí moc na světě není... Lidí, kteří by se tolik rozdávali pro druhé nejen finančně, ale i lidsky. Jsme rádi, že alespoň krátkým textem můžeme celé firmě MycoMedica poděkovat a říct: Vážíme si Vás!"

Za Police Symphony Orchestra

Petra Soukupová

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS