Mycomedica hory

Vzhůru za snem

Kde to všechno začalo? 

Jsme dlouhodobým parťákem Police Symphony Orchestra, parťákem, který plní sny orchestru už několik let. Jako generální partner jsme podpořili i zářijový benefiční projekt PSO s tématem a názvem SEN. A právě u slova SEN to celé vzniklo. Chceme společně pomáhat, plnit sny a ukazovat, že co se nám mnohdy zdá nereálné, může se stát skutečností. A právě proto jsme společně vymysleli tuhle výzvu, do které se mohl zapojit každý snivec nebo ten, kdo se rád občas zasní! 

Známe vítěze

Krásný projekt Vzhůru za snem v prosinci vybral vítěze. V září k nám doputovaly všechny SNY z celé republiky a bylo jich opravdu hodně. Byly to sny, u kterých nezůstalo jedno oko suché. Společně se symfonickým orchestrem nás tak čekala ta nejzodpovědnější část, vybrat SEN, který udělá opravdu radost a pomůže. 

Po dlouhých týdnech jsme vybrali SEN, který nám dával smysl a který nám byl blízký. Rozhodli jsme se udělat radost těm nejmenším, dětem z mateřské školky v Meziměstí, které si přáli létat až ke hvězdám. Paní učitelka Sára byla tak hodná a napsala sen nejen za sebe, ale za celou školku. Děti si přály dětské hřiště. Vydali jsme se je proto navštívit a udělat jim radost ještě v tento předvánoční čas…a na tu radost v dětských očích se podívejte sami...
 
 
 
 

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS