Mycomedica hory

Duha Čolci

Duha Čolci

Přírodovědný oddíl Čolci Černčice je jedním z článků DUHY – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi. Zabývá se organizováním mimoškolní činnosti dětí a mládeže. Vznikl na podzim roku 2015.

Náplň činnosti oddílu stojí na principech zážitkové pedagogiky. Dětem nabízí pestrou paletu volnočasových aktivit, zejména se orientují na ochranu přírody. Schází se v ukázkové přírodní zahradě a nejvíce času tráví venku, nedaleko je salaš, pastva a stádo ovcí. Pozorují motýly a brouky na květnaté louce a jezírko plné vážek a žab. Každé setkání během zimy také doplňují krmítka pro ptáky. Budujeme příbytky pro včelky samotářky, čmeláky, ježky, ještěrky, ropuchy a netopýry. Nechybí dobrovolnické aktivity v rámci projektu České rady dětí a mládeže 72 hodin a Ukliďme Česko.

Jak jsme pomohli?

Za spolek Čolci nám napsala paní Poláčková, která si přála pro děti v jejich oddílu pořídit trička a kšiltovky, které by sloužily jako dobrý rozlišovací prvek při výletech nebo na výpravách za dobrodružstvím. A tak jsme malým Čolkům chtěli udělat radost a trička a kšiltovky jsme jim zaplatili. A radost prý byla opravdu veliká :)

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS
");