Mycomedica hory

Otevřeli jsme nový parkourový park

 Bejbyho park

Jak jste si už všimli, rádi pomáháme plnit sny. Ne sobě, ale vám, kdo to opravdu potřebujete. A nejde jenom o seniory, nebo někoho, komu v životě štěstí nepřálo ... Snažíme se pomáhat a podporovat i mladé, aktivní, zapálené sportovce, kterým třeba chybí místo pro trénink. 

Nápad podpořit talentované parkouristy v Polici nad Metují se zrodil už v minulém roce a hle, v sobotu 20. května jsme otevřeli jeden z největších a nejmodernějších parkourových parků v České republice. Bejbyho park. 

Nebyli jsme v tom sami. Dlouhé měsíce jsme konzultovali s parkouristy veškeré detaily, aby park splňoval požadované podmínky, byl dostatečně prostorný a 100 % vyhovoval potřebám parkouristů. 

Jak jsme pomohli my? 

MycoMedica hrála úlohu investora, developera, realizátora a tahouna celého parku.

Jen škoda, že nejde slovy vyjádřit ten pocit, který teď prožíváme. Bylo to náročné, naráželi jsme na spoustu překážek, ale my se nikdy nevzdáváme. A o to víc si to teď užíváme. 

Přijďte se sami přesvědčit, ať už jste z blízka, nebo z daleka. A cestu do Adršpašsko-teplických skal spojte s návštěvou tohohle moderního Bejbyho parku.

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS
");