Mycomedica

Dvaatřicetiletá žena - marná snaha otěhotnět - Zpracovala: Mariana Roškaninová

Dvaatřicetiletá žena se několik let snažila otěhotnět. Dvakrát brzy po sobě prodělala mimoděložní těhotenství, z toho jednou na vaječníku, podruhé ve vejcovodu na téže straně. Dvakrát tedy podstoupila laparoskopii s odstraněním části vaječníku, potom s odstraněním vejcovodu. Celkově dlouhodobě trpěla únavou, bolestmi a slabostí obou kolen. Proto v minulosti prodělala artroskopii, při které nebyla nalezena příčina bolestí. Před menstruací se pravidelně objevovala vaginální mykóza a napětí v prsou. Mívala sklony k zácpě. Menstruace byla pravidelná, mírně slabší. Věděla, že otěhotnět může, ale bála se, že se situace bude opakovat.

Jazyk byl mírně červenější, trochu celý oteklý a s náznakem otisků zubů. Puls celkově lehce strunovitý. Došlo k horké vlhkosti blokující dolní ohniště, nedostatku qi sleziny, stagnaci jaterní krve.
 
Z medicinálních hub jsem v léčbě doporučila Mycodetox na stažení horkosti a odvedení vlhka, proti kvasinkové infekci, na podporu střevní peristaltiky a krvetvorby. Dále Coriolus na celkové posílení, podporu otěhotnění, rozhýbání qi v podbřišku, odvedení horkosti a proti virovým i bakteriálním zánětům, posílení ledvin. Maitake na orgány podbřišku. Toto užívala dva měsíce. V další dvouměsíční etapě na celkovou podporu jsem použila Reishi a opět Coriolus.

Klientka byla stále nervózní, navíc hrozilo uzavření jejího pracoviště, měla i existenční starosti, začal ji pobolívat žaludek, proto jsem přidala MycoStress, po kterém se cítila psychicky velmi dobře. V této době se již cítila výborně i po fyzické stránce, vymizely veškeré výše zmiňované obtíže.

Při další kontrole měla klientka podezření na těhotenství, které bylo později ověřeno gynekologem, těhotenství právě zdárně a bez obtíží probíhá, nastávající maminka se cítila velmi dobře, do práce chodila až do nástupu na mateřskou dovolenou, termín porodu je stanoven na začátek června.
 
 
 
Zpracovala:
Mariana Roškaninová

Kancelář „Mariana“
Kulturní dům
Družstevní 597
Letohrad
Mobil: +420 732 647 807
Email: mariros@seznam.cz
Web: http://www.marianactm.cz
 
Jmenuji se Mariana Roškaninová, vystudovala jsem tradiční čínskou medicínu při Homeopatické fakultě v Brně. Věnuji se diagnostice, fytoterapii , akupunktuře Su Jok a dietetice. Též čerpám mnoho ze zkušeností ze své původní profese  všeobecné zdravotní sestry a porodní asistentky. Nadále se vzdělávám v oborech TCM i konvenční medicíny.

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS