Mycomedica hory

Ha Than Špetlíková

Spetlikova
S ohledem na mé kořeny pro mě čínská medicína není cizím pojmem. Přesto jsem na ní pozapomněla, protože žiji v ČR a jsem jako většina obklopena všudypřítomnou západní medicínou. 
 
V Asii lidé užívají tinktury a houby zcela běžně. Vždycky, když jsem dříve letěla do Vietnamu, musela jsem mamince a tetičkám přivézt spoustu léčivých kořenů, hub, schránky chroustů, sušené dračí pijavice a jiné bizarnosti. Díky globalizaci a možnosti dostupné čínské medicíny v ČR, mám teď v kufru mnohem více místa. Sláva. 
 
V poslední době jsem si všimla zajímavého asijského trendu. I tam farmaceutičtí lobisté rozšiřují svá pole působnosti a lidé začínají mít dojem, že je západní medicína univerzálně zázračná. Dokonce si myslí, že prášky z Asie nejsou tak kvalitní jako z Evropy nebo Ameriky. Velmi si proto cení darů v podobě originálních západních “léků” a výživových doplňků. 
 
Mezitím my tady na západě už začínáme naopak pomalu opět docházet k tomu, že s těmi chemickými prášky to není až taková sláva a léčit se jimi nedá vše a vracíme se opět k přírodním metodám.
 
Já osobně jsem měla celých 10 let problémy s oslabenou imunitou, chronickými záněty a mykotickými obtížemi. Brala jsem antibiotika někdy až 5krát ročně. Ta vždy na malou chvíli odstranila symptomy, ale zakrátko byl můj problém zpátky. Tak to šlo pořád dokola, až jsem se jednoho dne tak příšerně naštvala a konečně pochopila, že tudy cesta nevede a navrátila se k tradiční účinné čínské medicíně. 
 
Začala jsem nejprve s očistou celého organismu a posílením imunity houbami (housenicí čínskou). Ukázalo se, že dobrá imunita je skutečně základ a mé potíže byly rázem pryč. Dokonce v zimním období se mi chřipka vyhýbala velkým obloukem. Za sebe můžu velmi doporučit zahrnout vitální houby a tinktury jako součást každodenního života. Sama praktikuju občasné, ale dlouhodobé užívání a když se nacházím v náročnějším období, zvýšim dávky a fakt mě jen tak nic nepoloží, to mám vyzkoušené. 
 
Myslím, že si lidé často stěžuji na zdraví, protože si prostě rádi stěžují a mnohdy se vyléčit ani nechtějí. Ti, co opravdu chtějí, si teprve začnou hledat vlastní cestu. 
 
S přáním pevného duševního i fyzického zdraví, 
zdraví 
 
Ha Thanh Špetlíková

Where you can buy our products

Extensive network of distributors throughout the Czech Republic

Simply check with the nearest reseller, distributor, or pharmacy with our products.
DISPLAY THE NEAREST DISTRIBUTORS